« Naše služby

Systémy pro sledování činností vozidel, strojů a lodí

portfolio1

Vlastníte vozidla, pracovní nástavby, zemědělské stroje či lodě? Potřebujete o nich vědět více a tím je lépe využívat z pohledu logistiky, snižování provozních nákladů a zabezpečení? Díky našim aplikacím budete mít kompletní přehled o stavu své techniky a vykonávané činnosti kdykoliv a odkudkoliv na světě. Jak z počítače, tak i z chytrého mobilního telefonu či tabletu. Vždy pomocí přehledného a uživatelsky přívětivého prostředí. Vždy rychle a bez zbytečných složitostí. Vždy dle Vašich potřeb! portfolio2

Letní a zimní údržba komunikací

Významným procentem se podílíme na sledování provozu a činností vozidel a strojů v zimní i letní údržbě komunikací. Naše systémy pomáhají nejen k organizačním účelům a výkaznictví, ale především umožňují přehlednou kontrolní činnost na základě celé škály měřených veličin na této technice.

feature1

feature1

Úklid komunikací a péče o veřejnou zeleň

Pomocí propracovaných kontrolních a evidenčních systémů na vozidlech technických služeb i zahradnických a lesnických společností pomáháme k minimalizaci dopadů současné doby na životní prostředí. Návaznosti na svozové plány a kontrola svozu komunálního odpadu včetně identifikace a vážení svozových nádob je pro naše řešení samozřejmostí.


Lokalizace a zabezpečení plavidel

Naše systémy naleznete i na majoritním skupenství povrchu naší planety. Tedy na vodě. Na vnitrozemských vodních cestách i námořních oblastech. Ke standardní lokalizaci plavidel nabízíme také napojení na lodní datové systémy měřící hloubku, směry a sílu větru, kolizní směry s ostatními plavidly a samozřejmě plnou telematiku motorových a elektronických systémů plavidel. Naše služby využívají nejen organizace provozující plavidla, půjčovny motorových lodí i plachetnic, ale také jednotliví kapitáni malých plavidel.

portfolio4