O nás

ECS Invention spol. s r.o. je ryze českou společností působící na našem trhu od roku 1995. Disponuje nejen vlastní vývojovou základnou v oblasti hardware i software, ale také dostatečnou vlastní výrobní kapacitou. Rychlý a progresivní nástup společnosti, zpočátku na český a v krátkém časovém horizontu také na zahraniční trh, byl umožněn především kladením důrazu na práci s lidskými zdroji a postavením vývojového oddělení a oddělení péče o zákazníka na špičku v hierarchii hodnot společnosti. Integrací vývoje s vlastní výrobní kapacitou se plně daří uspokojovat potřeby našich zákazníků, a to především tvorbou otevřených modulárních systémů a zakázkových řešení. Jsme zvyklí naslouchat potřebám našich zákazníků a vytvářet produkty se specifickými vlastnostmi dle jejich potřeb. Tradice a profesionalita podpořená osobním přístupem všech našich pracovníků k řešení požadavků a potřeb každého jednotlivého zákazníka je těmito vysoce kladně hodnocena. Vždy pracujeme plně v souladu se systémem a cíli systému řízení kvality ISO 9001.

Společnost je držitelem certifikátu systému řízení jakosti ISO 9001 v oblasti vývoje a výzkumu, výroby, obchodu a poskytování softwarových služeb

feature1

Proč bychom měli být Vaše volba?

Mnohaleté zkušenosti

Na trhu zakázkové elektrotechniky, telemetrických a dalších systémů jsme již od roku 1995. Díky této době strávené jak na českém, tak i zahraničním trhu máme velké zkušenosti, na kterých stavíme dobré jméno naší společnosti.

feature1

Česká společnost

Jsme ryze Česká společnost nabízející pouze produkty vyrobené v České republice zaručující vysokou kvalitu a zaručenou dostupnost náhradních dílů.

feature2

Chytrá řešení na míru

Dle přání zákazníka dokážeme sestavit řešení přesně dle jeho zadání, představ a požadavků. Naše společnost staví na vysoce profesionálním a především individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Díky profesionalitě našich zaměstnanců a s rozsáhlou podporou pracovníků oddělení péče o zákazníka Vám můžeme splnit více, než jsme původně slíbili. Přesně tak, jak zní motto naší společnosti.

feature1

Naše reference mluví za nás

Mezi hlavní zákazníky naší společnosti patří: KOBIT, spol. s r.o., CET 21 spol. s r.o.(provozovatel televizních stanic skupiny NOVA), O2 Arena, LUKR INGENEERING, a.s., Železnice Slovenskej republiky, Alpine Bau CZ a.s., AGRO A.R.W., s.r.o., Letiště Praha, a.s., Policie ČR, OHL ŽS, a.s., Plzeňský Prazdroj, a.s., Film Servis Festival Karlovy Vary, a.s., Správa státních hmotných rezerv České republiky, Hasičský záchranný sbor České republiky, atd. Máme majoritní podíl v rámci krajů ČR mezi dodavateli techniky pro sledování vozidel zimní a letní údržby komunikací. Jsme členy Sdružení veřejně prospěšných služeb, profesní organizace, která sdružuje technické služby Čech a Moravy, tedy naši velmi početnou zákaznickou skupinu. Dále jsou našimi zákazníky stavební společnosti, zemědělské společnosti i soukromí farmáři, hotelové komplexy a půjčovny movitých věcí mnoha oborů.